29.08.2011 12:07
Поділитися

«Битва націй» — прем’єра спортивно-розважального шоу на ICTV


 Зіркам кіно, спорту, телебачення і шоу-бізнесу — тим, ким пишається наша країна і кого глядачі завжди раді бачити на екранах телевізорів, випала честь представляти Україну на захоплюючих міжнародних змаганнях у Франції під назвою «Битва націй». Втекти від справжнього бика у костюмі миші, відчути себе гігантською жабою, і, незважаючи на таку незвичайну ситуацію, зібрати всі сили і віддати їх перемозі – по праву належить найкращим!

 

Битва націй

 

— «Битву націй» я б сміливо назвала «тренуванням патріотизму» — здорового, справжнього, адреналінового! – стверджує лідер української команди, ведуча «Фактів» Олена Фроляк.

 Це спортивно-розважальне шоу вперше з’явилось у Франції ще у 1962 році. Ідея веселого змагання між країнами виникла у колишнього Президента Франції Шарля де Голля. Генерал хотів об’єднати молодь Європи і зміцнити дружбу між жителями різних міст. З кожним роком до гри приєднувалося все більше і більше міст, націй і континентів. Сьогодні шоу дивляться більше, ніж у тридцяти країнах світу.

  Проте головна фішка «Битви націй» — конкурси з биками. У кожній грі учасникам команд двічі довелося один на один зустрічатися з агресивними биками і з’ясовувати, хто з них більш швидкий і спритний. Невідомо, що з биками робили перед тим, як випустити на арену, але вигляд у тварини був жахливий. Від синяків та ударів наших гравців не рятували навіть ковпачки на рогах тварини, які мали б пом’якшувати удари. У цьому змаганні особливо відзначився Володимир Вірчис.

 Боксер намагався відвернути увагу бика від уже добряче потоптаних, знесилених і нездатних чинити опір супротивників. Тварина ще більше оскаженіла, і Вірчису довелося стримувати бика за роги, поки партнер по команді вибирався з-під копит. У результаті Володимир серйозно пошкодив ребро і отримав чимало синяків та ушибів.

 

Битва націй

 

— Після історії з Вірчисом страшно було йти на арену, — пригадує Фоззі. — Якщо він так влип, то що ж може статися з тобою? Але тест на сміливість пройшли всі — жоден не відмовився йти «на бика». Це ні на що не схожий досвід, божевільний адреналін.

  Підтримувати і вести до перемоги українців буде ведучий, музикант і шоумен Кузьма Скрябін.

 

Битва націй

 

— Важко було дивитися, як наших хлопців атакують бики, як люди ризикують заради спільної перемоги, — розповідає Кузьма. — І, не маючи кувалди в руці, ти відчував себе безсилим що-небудь зробити. А, тим більше, що люди мені симпатичні, близькі по духу, знайомі давним-давно і не знайомі у тому числі, з якими подружився за час гри.

 Найзахопливіші конкурси в історії ігр «Битва націй» глядачі ICTV побачать у новому сезоні. Команди вступають у боротьбу. Битва розпочнеться 4 вересня о 17:30.

Битва націй

29.08.2011 12:07Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору