06.09.2011 17:16
Поділитися

Володимир Вірчис на «Битві націй» зламав ребро


Спортивно-розважальне шоу «Битва націй», прем’єра якого відбулась на ICTV у неділю, 4 вересня, принесло не лише хвилю патріотичних емоцій та спортивних пристрастей, але й справжні травми! У перший день змагань бик зламав ребро відомому українському боксерові Володимиру Вірчису.

Конкурси з биками традиційно вважаються найскладнішим та найнебезпечнішим випробуванням «Битви націй». Саме ці змагання є найбільш травмонебезпечними. Учасники першого ж дня відчули це на собі.Під час конкурсу «Гандбол з биком» під копита оскаженілої тварини потрапив відомий столичний ресторатор Микола Тищенко.

Кількасоткілограмовий бик підкинув рогами учасника, а потім почав топтати копитами.На допомогу прийшов боксер Володимир Вірчис, який безстрашно кинувся на бика і, схопивши його за роги, не лише відтягнув тварину від знесиленого Миколи Тищенка, але й утримував протягом кількох секунд.

У результаті запеклої напруженої боротьби бик ударом рогів зламав боксерові ребро. Після чого Володимир змушений був припинити свою участь у міжнародному проекті «Битва націй». Микола Тищенко отримав численні подряпини, забої та синці.– Одразу відчув, що поламав. Це ребро – давнє знайоме місце, я добре знаю симптоми. Кілька років не турбувало, я намагався його берегти навіть на рингу. Але ж бик – це не боксер! – сказав відразу після інциденту Володимир Вірчис.

Українська команда зазнала суттєвих втрат на початку складних і яскравих змагань. Проте партнери з команди й учасники з інших країн висловили свою повагу до героїчного вчинку відомого українського боксера.

Попереду ще 12 відповідальних та екстремальних ігор, сповнених жагою перемоги, травмами та справжніми несподіванками! Дивіться масштабне спортивно-розважальне шоу «Битва націй» щонеділі о 17:20 на ICTV!

06.09.2011 17:16Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору