07.09.2011 18:37
Поділитися

Лєра Черненко: Битва пройшла успішно!


– «Битва націй» вже завершена, яка подія на знімальному майданчику залишила тобі найяскравіші спогади?

– Конкурс з так званої «живої гірки». І не тому, що він особливо небезпечний, а тому, що тобі потрібно забиратися на живих людей. У основи гірки стояли наші силачі Слава Узєлков та Олег Лісогор, а всі інші члени команди один за одним заходили на них, вибудовуючи на практично прямовисній стіні гірку. І ось ти стоїш на чиїхось плечах на висоті десяти метрів, зверху ллється крижана вода, і при цьому хтось по тобі намагається забратися ще вище … Але ми втрималися, ми це зробили. 

Черненко

– А який з конкурсів був найбожевільнішим?

– Крім завдань із биками? Одна думка про вихід на арену з розлюченим тваринам здавалася неадекватною (сміється). Один з найбільш вражаючих конкурсів був уже в фіналі, в ньому брали участь від нашої команди Олег Лісогор та легкоатлетка Оленка Красовська. Чоловіків переодягали у величезних жінок, які в колисці возили дівчат-учасниць. А самі дівчата були в костюмах немовлят. І це «немовля» мало схопити здоровенну пляшечку з молоком і з нею пройти смугу перешкод. І в цьому конкурсі Олена показала, що вона – справжній олімпійський чемпіон. Її кидало в басейн, вона падала, билася, але вставала і йшла далі. З величезною витримкою, з величезною внутрішньою силою. З усіх дівчаток-учасниць різних країн у цьому конкурсі до фінішу дійшла тільки Олена, і зайняла заслужене перше місце.

– Отже, конкурси вимагали чималої фізичної підготовки?

– Однозначно. Я не знала, чого мені чекати від проекту, якої складності будуть завдання, як до них підготуватися. Просто я тепер розумію, що до чого. З яким настроєм треба їхати, що і як робити. Звичайно, потрібно було підтягнути себе у фізичному плані. Я займаюся фізичними навантаженнями, ходжу в спортзал, але для такої гри звичайного фітнесу не достатньо. Якщо мене запросять ще раз на «Битву націй», почну підготовку заздалегідь і посилю свої стандартні навантаження. 

Черненко

– А як себе проявляли твої колеги по ICTV?

– Їм було не легко так само, як і мені, всі ми вперше брали участь у таких іграх. І вже тим більше наші чоловіки ніколи раніше не виходили на арену з биком. Але хлопці пройшли це випробування, «Битва» пройшла успішно. Напевно, тому, що всі телевізійники звикли до важких навантажень (сміється). Здивувала всіх своєю фізичною формою Інна Шевченко (ведуча програми «Факти» на ICTV – прим. Авт.), Як виявилося, вона серйозно займається спортом. Але й для неї випробування виявилися досить непростими.

 – Розкажи, що у вас за лаштунками відбувалося?

– Була класна атмосфера. Кожен розумів, що всі втомилися, і не виспалися, а хтось взагалі поранений чи травмований, тому виявляли один одному величезну повагу. Наприклад, заходиш в загальний намет, де відпочивали представники всіх країн, і бачиш – вірмени сплять, або англійці – хто завгодно. І всі решта учасників при цьому ходить на ціпочках, що б не розбудити. Особливо, звичайно, за своїх переживали. Як можна спокійно дивитися, як твого колегу, друга бик піднімає на рогах? Саша Ільїних, Андрюха Ковальський, той же Олег Лісогор – рідко хто йшов від биків без травм.

 – Ведучим проекту з боку України був Кузьма Скрябін. Як з ним працювалось?

– Це мега-людина. Він був повноціннім членом команди, хоч і не взяв участі в жодному з конкурсів. Його підтримку відчували все. Якщо хтось заплакав або травмувався, поруч відразу з’являвся Кузьма, щоб підтримати. Його участь у проекті була для мене одним з найбільш позитивних сторін цього шоу. Не менше мене вразила і Руслана Лижичко. Вона була у нас таким «масовиком-затійником». Кожну вільну хвилину підбігала до трибун підтримувати бойовий дух вболівальніків, вигадувала речівкі, співала Українські пісні. Які, до речі, підхоплювалі не тільки наші, а й сусідні трибуни інших країн. 

Черненко

– Зірку ніхто не включав?

– Ні, ось це мене і здивувало. Постійно спілкуючись з селебрітіз по роботі я вже добре знаю їхні звички. Зірки звикли самі диктувати правила, будувати собі графіки, розставляти пріоритети. Командувати, загалом. Тут же все було по-іншому. Всі слухалися організаторів, не дивлячись на шалений темп роботи ніхто не вередував, кожен робив свою справу, при цьому підтримуючи колег по команді. Знімаємо до одинадцяти – так до одинадцяти, до двох годин ночі – так до двох.

 – Чи готова прийняти виклик на наступну «Битву»?

– Чи готова! Обов’язково поїду і наступного разу. Для мене це був не тільки новий досвід, купа адреналіну, а ще й користь для роботи. З багатьма хлопцями ми здружилися, тепер ходимо один до одного на концерти та вечірки.

 – Які враження від Парижа?

– У тому районі, де ми жили, було кілька позитивних моментів. По-перше, величезний магазин через дорогу, де можна було накупити собі багато смачного французького сиру і після зйомок влаштовувати всією командою сирні посиденьки. По-друге, поруч було метро. 15-20 хвилин – і ти в будь-якій точці Парижа. Нам заздрила московська команда, яку поселили недалеко від місця зйомок, і добиратися до Парижа їм було вкрай незручно. Ми ж могли до початку роботи стрибнути в метро і поїхати потусити біля Ейфелевої вежі.

 – Отже, погуляти по місту все-таки вдалося?

– Швидше побачити основні визначні пам’ятки, все-таки часу на відпочинок у нас було мало, дуже мало. Ми досліджували Париж разом з Інною Шевченко. Вона – справжній слідопит, її орієнтції на місцевості позаздрить будь-який чоловік! Завдяки її вмінню ми змогли побачити більше, ніж наші колеги. Так, в один вихідний день нам вдалося обійти практично весь Лувр. Живопис з усього світу і всіх часів, масштабність експозицій просто вражає. Але, найцікавіше – в підвалах палацу. Древній Єгипет, Греція … Там зберігаються предмети, яким тисячі років! Уламки посуду, скульптури, прикраси. Я бачила намисто, створене п’ять століть тому. Як воно могло так довго зберегтися? І напевно бачило безліч неймовірних історій … Начебто у цих підвалах зберігаються не предмети з каменю і металів, а сам час …

 – Чи вдалося відчути легендарну романтику Парижа?

– У нас з цього приводу дуже розділилися думки. Хлопці не зрозуміли, не доганяли атмосферу міста, а мені це вдалося. Безпосередність, краса, свобода, і, звичайно ж, любов. Це неможливо пояснити словами, це потрібно відчути.

 За матеріалом: «Телесім»

 

Черненко

 

07.09.2011 18:37Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору