27.09.2011 13:08
Поділитися

Андрій Ковальський став жертвою бика


Четверта програма «Битви націй» відзначилась небезпечними змаганнями, безкомпромісною боротьбою та жорсткими протистояннями. І вкотре головними героями стають українці та наші «друзі» бики.

У конкурсі «Цар мишей» ведучий програми «Факти. Спорт»  Андрій Ковальський перевтілився в лева. Проте це не злякало бика, і вже наприкінці конкурсу ведучий був жорстко атакований кількасоткілограмовою твариною.

За правилами гри «Цар мишей» два леви з різних команд висять у мішках над ареною з биком. Мішки зав’язані на п’ять вузлів. Миші з команди лева повинні пройти тунель на арені, підбігти до лева і розв’язати вузол на мішку. Перемагають ті, хто звільнить «короля звірів» першими.

Коли Андрій ховався від бика в норі, ведучого рогами вдарила агресивна тварина. В цей момент усі трибуни завмерли, адже кілька секунд Ковальський не рухався і просто лежав посеред арени.

Але за певний час наше левеня підвелося на ноги і героїчно дограло до кінця. Розгублений і добряче втомлений Андрій Ковальський розповів про сутичку з биком:

–        Я не бачив бика. Визирнув – ніби ніде немає. Я ж не знав, що він поруч зі мною стоїть. Дуже заважав костюм, цей капелюх (голова лева) взагалі не дає змоги щось роздивитись!

Дивіться наступні програми «Битви націй» на каналі ICTV щонеділі о 16:00!

 

27.09.2011 13:08Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору