29.08.2011 11:26
Поділитися

Стань уболівальником «Битви націй» ICTV у Франції

Стань уболівальником «Битви націй» ICTV у Франції

 

Спортивно-розважальне шоу вперше з’явилось у Франції ще у 1962 році. Ідея веселого змагання між країнами виникла у колишнього Президента Франції Шарля де Голля. Генерал хотів об’єднати молодь Європи і зміцнити дружбу між жителями різних міст. З кожним роком до гри приєднувалося все більше і більше міст, націй і континентів. Сьогодні шоу дивляться більш, ніж у тридцяти країнах світу, і в кожній з них гра має свою назву: «Великі перегони» у Франції і Росії, «Битва титанів» у Білорусі, «Битва націй» в Україні. 

Кожна з восьми країн-учасниць обирає свою команду, куди входять зірки кіно, спорту, телебачення і шоу-бізнесу. Гра складається з 5 відбіркових конкурсів (у фіналі їх зазвичай 6), де потрібно набрати якомога більше балів. Чим більше буде балів — тим ближче команда до фінішу. 

Конкурси вимагають від учасників не лише спритності, хорошої фізичної підготовки, але й відчайдушної сміливості. У деяких змаганнях гравцям доводиться одягатися у кумедні, але досить важкі костюми. Вага одного такого «вбрання» часом досягає 50 кг. А у ньому іще потрібно подолати дистанцію з перешкодами! Проте головна «родзинка» проекту «Битва націй» — конкурси з биками. У кожній грі двічі учасникам команд доведеться один на один зустрітися з недружнім биком і з’ясувати, хто з них більш швидкий і спритний. 

Підтримувати і вести до перемоги українців буде ведучий, музикант і шоумен Кузьма Скрябін. До команди з 15-ти найбільш яскравих людей нашої країни може приєднатися будь-хто з бажаючих! Переможець аукціону вирушить у передмістя Парижу, щоб разом із зірками повболівати за честь України, а також посприяє купівлі новітнього обладнання з очищення донорської крові для Київського обласного центру крові. В одному наборі — незабутня подорож і можливість зберегти чиєсь життя! 

У вартість лоту входить переліт, проживання та харчування. Обов’язкова умова для участі в торгах — дійсна шенгенська віза. Знайти лот ви зможете тут: Korrespondent.net і Aukro.ua. Торги за право повболівати у «Битві націй» триватимуть до понеділка, 23 травня.

29.08.2011 11:26

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ