29.08.2011 12:01
Поділитися

Кузьма Скрябін: «…наших хлопців атакують бики»

Кузьма Скрябін: «…наших хлопців атакують бики»

– Абсолютно комфортно. Тим більше, що всіх людей, з якими ми працюємо, я знаю вже роками. І то вже навіть не зв’язками можна назвати, а таким своєрідним блютузом на підсвідомому рівні. Це дуже важливо, особливо у такому проекті, коли не знаєш, чого чекати. Він непередбачуваний. Проект без сценарію, і кожної секунди – несподіванки.

Декорації шоу дуже яскраві, виглядають дещо іграшковими. Не нагадувало дитячий майданчик?

– Ні, в реалі все серйозніше, ніж на вигляд. На екрані воно смішно, а насправді дуже страшно, якщо чесно. Бо кожен з тих конкурсів може закінчитись серйозною травмою.

А вам не хотілося взяти участь у конкурсі, піти побігати, биків поганяти?

– Чесно кажучи, зовсім не хотілося. Колись давно на таких іграх я собі набув травму хребта. Абсолютно ніякого бажання не було туди виходити. Тепер, якщо в тебе вже вилізла така болячка, то ти мусиш вважати. І, наприклад, якщо я раніше їздив на гірськолижних чорних трасах, то зараз на червоних. І виробив собі гасло: «Ліпше бути крутим серед чайників, ніж чайником серед крутих».

Кузьма Скрябін

 Чому на проекті «Битва націй» траплялися травми? Що спричиняло їх – відчайдушність учасників чи недотримання техніки безпеки?

– Більше травмувалися люди підготовлені, професійні спортсмени, ніж менш підготовлені. Тому що вони, по-перше, безстрашні, по-друге, у них є така штука, яка називається воля до перемоги. І вони не враховують тих речей, які їм заважають до того пункту наблизитись. Ідуть напролом і тому страждають. Як і у великому спорті, де багато травм через високі швидкості й високий ступінь складності завдань.

Що виявилося найскладнішим для вас як для ведучого проекту?

– Складного нічого не було. Складно було спостерігати, як наших хлопців атакують бики, і, не маючи кувалди в руці, ти відчував себе безсилим що-небудь зробити. То було найскладніше – дивитись, як люди травмуються. Люди, які мені симпатичні, близькі по духу, знайомі давним-давно, та й незнайомі, з якими здружився за ці два тижні. А все інше – дуже легко.

Як оціните атмосферу в команді, стосунки, які склалися між учасниками?

– Боже! Як роз’їжджались, то всі плакали. Я після того ще тиждень ходив і не уявляв, як я того колгоспу всього не бачу. Майже плакав.

Чи насправді ми були найкращими за згуртованістю і командним духом?

– Була різниця кардинальна в підході нашої та інших команд. Був і командний кльовий дух у нашій команді. Прораховували наперед різноманітні моменти, не завжди воно допомагало, але була розроблена систематика в підході до того всього. А потім вступали в силу моменти особисті. Наприклад, Славко Узєлков сказав, що йому страшно іти на ту арену з биками. Він каже, що на рингу – знаю, що то така сама людина, як я, але 600-кілограмовий бик, тварина без інтелекту, з рогами й без усяких гуманних мотивів. Каже, мені реально страшно з усвідомленням того йти на арену і вступати з ним у двобій.

Назвіть найбожевільнішу подію чи момент проекту «Битва націй»?

– Найбожевільнішою є згода на участь у цьому проекті. 99% людей, які туди їхали, знали, що їх там чекає. Схиляю голову перед їх аферистською жилкою, яка допомогла їм підписати контракт.

Дивіться шоу «Битва націй» вже скоро на ICTV!

Кузьма Скрябін

29.08.2011 12:01

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ