29.08.2011 12:07
Поділитися

«Битва націй» — прем’єра спортивно-розважального шоу на ICTV

«Битва націй» — прем’єра спортивно-розважального шоу на ICTV

 Зіркам кіно, спорту, телебачення і шоу-бізнесу — тим, ким пишається наша країна і кого глядачі завжди раді бачити на екранах телевізорів, випала честь представляти Україну на захоплюючих міжнародних змаганнях у Франції під назвою «Битва націй». Втекти від справжнього бика у костюмі миші, відчути себе гігантською жабою, і, незважаючи на таку незвичайну ситуацію, зібрати всі сили і віддати їх перемозі – по праву належить найкращим!

 

Битва націй

 

— «Битву націй» я б сміливо назвала «тренуванням патріотизму» — здорового, справжнього, адреналінового! – стверджує лідер української команди, ведуча «Фактів» Олена Фроляк.

 Це спортивно-розважальне шоу вперше з’явилось у Франції ще у 1962 році. Ідея веселого змагання між країнами виникла у колишнього Президента Франції Шарля де Голля. Генерал хотів об’єднати молодь Європи і зміцнити дружбу між жителями різних міст. З кожним роком до гри приєднувалося все більше і більше міст, націй і континентів. Сьогодні шоу дивляться більше, ніж у тридцяти країнах світу.

  Проте головна фішка «Битви націй» — конкурси з биками. У кожній грі учасникам команд двічі довелося один на один зустрічатися з агресивними биками і з’ясовувати, хто з них більш швидкий і спритний. Невідомо, що з биками робили перед тим, як випустити на арену, але вигляд у тварини був жахливий. Від синяків та ударів наших гравців не рятували навіть ковпачки на рогах тварини, які мали б пом’якшувати удари. У цьому змаганні особливо відзначився Володимир Вірчис.

 Боксер намагався відвернути увагу бика від уже добряче потоптаних, знесилених і нездатних чинити опір супротивників. Тварина ще більше оскаженіла, і Вірчису довелося стримувати бика за роги, поки партнер по команді вибирався з-під копит. У результаті Володимир серйозно пошкодив ребро і отримав чимало синяків та ушибів.

 

Битва націй

 

— Після історії з Вірчисом страшно було йти на арену, — пригадує Фоззі. — Якщо він так влип, то що ж може статися з тобою? Але тест на сміливість пройшли всі — жоден не відмовився йти «на бика». Це ні на що не схожий досвід, божевільний адреналін.

  Підтримувати і вести до перемоги українців буде ведучий, музикант і шоумен Кузьма Скрябін.

 

Битва націй

 

— Важко було дивитися, як наших хлопців атакують бики, як люди ризикують заради спільної перемоги, — розповідає Кузьма. — І, не маючи кувалди в руці, ти відчував себе безсилим що-небудь зробити. А, тим більше, що люди мені симпатичні, близькі по духу, знайомі давним-давно і не знайомі у тому числі, з якими подружився за час гри.

 Найзахопливіші конкурси в історії ігр «Битва націй» глядачі ICTV побачать у новому сезоні. Команди вступають у боротьбу. Битва розпочнеться 4 вересня о 17:30.

Битва націй

29.08.2011 12:07

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ