06.09.2011 17:16
Поділитися

Володимир Вірчис на «Битві націй» зламав ребро

Володимир Вірчис на «Битві націй» зламав ребро

Спортивно-розважальне шоу «Битва націй», прем’єра якого відбулась на ICTV у неділю, 4 вересня, принесло не лише хвилю патріотичних емоцій та спортивних пристрастей, але й справжні травми! У перший день змагань бик зламав ребро відомому українському боксерові Володимиру Вірчису.

Конкурси з биками традиційно вважаються найскладнішим та найнебезпечнішим випробуванням «Битви націй». Саме ці змагання є найбільш травмонебезпечними. Учасники першого ж дня відчули це на собі.Під час конкурсу «Гандбол з биком» під копита оскаженілої тварини потрапив відомий столичний ресторатор Микола Тищенко.

Кількасоткілограмовий бик підкинув рогами учасника, а потім почав топтати копитами.На допомогу прийшов боксер Володимир Вірчис, який безстрашно кинувся на бика і, схопивши його за роги, не лише відтягнув тварину від знесиленого Миколи Тищенка, але й утримував протягом кількох секунд.

У результаті запеклої напруженої боротьби бик ударом рогів зламав боксерові ребро. Після чого Володимир змушений був припинити свою участь у міжнародному проекті «Битва націй». Микола Тищенко отримав численні подряпини, забої та синці.– Одразу відчув, що поламав. Це ребро – давнє знайоме місце, я добре знаю симптоми. Кілька років не турбувало, я намагався його берегти навіть на рингу. Але ж бик – це не боксер! – сказав відразу після інциденту Володимир Вірчис.

Українська команда зазнала суттєвих втрат на початку складних і яскравих змагань. Проте партнери з команди й учасники з інших країн висловили свою повагу до героїчного вчинку відомого українського боксера.

Попереду ще 12 відповідальних та екстремальних ігор, сповнених жагою перемоги, травмами та справжніми несподіванками! Дивіться масштабне спортивно-розважальне шоу «Битва націй» щонеділі о 17:20 на ICTV!

06.09.2011 17:16

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ