12.09.2011 19:20
Поділитися

Легкоатлетка Людмила Блонська на «Битві націй» отримала веслом по обличчю

Легкоатлетка Людмила Блонська на «Битві націй» отримала веслом по обличчю

За правилами конкурсу, потрібно максимально швидко заповнити колбу з водою. Аби добігти до цієї колби, учасникам необхідно з відрами, повними води, пробігти по слизькій балці, над якою інтенсивно махають веслами учасники інших країн.

Битва націй. ФОТО

Коли на майданчик вийшла неперевершена Людмила Блонська, вірменські і чеські учасники так задивились на нашу легкоатлетку, що від захоплення зацідили їй веслом по обличчю.

— Там дуже слизько і важко втриматися на цій балці. У правилах написано, що по обличчю бити не можна. Вище грудей людини весло не можна заносити! А я чула, що хлопцям, які махали веслами, хтось кричав «Вище, вище!!!». Тому і вийшло, що дуже багато ударів припало саме по голові. Перший раз я ще якось витримала, але другий удар вже мене зніс з балки! 

Наші хлопці, Микола Тищенко і Фагот, не залишились у боргу перед суперниками і відпрацювали веслами сповна. Звичайно, українці – справжні джентльмен, не порушували правил і не били жінок.

Україна зіграла лише 2 гри з 13. На наших учасників чекають безліч веселих, складних і небезпечних конкурсів. Стежте за «Битвою націй» щонеділі о 17:45 і на сайті bytva.ictv.ua!  

Битва націй. ФОТО

12.09.2011 19:20

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ