ICTV - Разом краще
16.09.2011 13:06
Поділитися

Як українці на «Битві націй» ходили на бика

Як українці на «Битві націй» ходили на бика

 Своїми враженнями про бичків поділились учасники української команди, які віч-на-віч зустрілися з оскаженілими звірами.

 Андрій Ковальський, ведучий програми «Факти. Спорт»:

— Я сам на собі відчув міць і копит, і ріг бичачих, тому скажу, що це були не жарти. Вони били сильно, і їм було все одно, хто це. Було боляче, але про це згадуєш пізніше. На ринзі адреналін був такий сильний, що серце вилітало з грудей. Іноді було таке, що не чув, що кричали партнери по команді, хоча вони стояли зовсім поруч.

 В’ячеслав Узєлков, боксер:

— Страшно було, коли я був на арені! Особливо з бичками. Він величезний і дуже небезпечний. В основному я грав у таких силових конкурсах, розуму взагалі там особливо не потрібно було. Травматизму в цьому конкурсі було багато. Особисто в мене — безліч подряпин та синців.

бик

 Осман Ібрагімов, кандидат у майстри спорту з кіокушинкай-карате:

— Особливо вразили бики. Небезпечні хлопці! Сам брав участь у конкурсах з биками, на палках викарабкувався під гірку. Взагалі говорити всі можуть, що б вони зробили чи як вони можуть. Але коли виходиш проти биків, сміливість десь дівається.

 Фоззі, соліст гурту «ТНМК»:

— Я в бочці сидів і навіть не боявся, розумів, що бик нічого мені не зробить. А от ті, хто бігали, так там треба бути сміливими. Тому що, з одного боку, розумієш, що навряд чи собі щось зламаєш, але якщо Вірчісу ребро зламали, то що ж може трапитися зі мною? Але нічого, всі залишилися живі, дехто ноги ламав, дехто – ребра. Головне, що фатального нічого не сталося.

бик

Олександр Ільїних, ведучий програми «Максимум в Україні»:

— Одного разу бик мене так нормально підняв, що я опинився на підлозі. І, можливо, навіть на кілька секунд відключився. Принаймні, мені так здалося. А потім підвів голову, а він наді мною стоїть. Я підірвався швидко, і на огорожу. Ну, загалом, впорався і, як бачите, оклигав! 

 А знаєте, що:

Перед зйомками бики проходять кастинг: якщо в парнокопитного надто спокійний норов, його бракують. Під час змагань на трибунах постійно чергують представники ГРІНПІС. Вони суворо стежать за дотриманням правил: учасникам у разі самооборони категорично заборонено штовхати бика, тягнути його за роги чи кидати пісок в очі. Інакше — дискваліфікація.

бик

16.09.2011 13:06Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору