27.09.2011 13:08
Поділитися

Андрій Ковальський став жертвою бика

Андрій Ковальський став жертвою бика

Четверта програма «Битви націй» відзначилась небезпечними змаганнями, безкомпромісною боротьбою та жорсткими протистояннями. І вкотре головними героями стають українці та наші «друзі» бики.

У конкурсі «Цар мишей» ведучий програми «Факти. Спорт»  Андрій Ковальський перевтілився в лева. Проте це не злякало бика, і вже наприкінці конкурсу ведучий був жорстко атакований кількасоткілограмовою твариною.

За правилами гри «Цар мишей» два леви з різних команд висять у мішках над ареною з биком. Мішки зав’язані на п’ять вузлів. Миші з команди лева повинні пройти тунель на арені, підбігти до лева і розв’язати вузол на мішку. Перемагають ті, хто звільнить «короля звірів» першими.

Коли Андрій ховався від бика в норі, ведучого рогами вдарила агресивна тварина. В цей момент усі трибуни завмерли, адже кілька секунд Ковальський не рухався і просто лежав посеред арени.

Але за певний час наше левеня підвелося на ноги і героїчно дограло до кінця. Розгублений і добряче втомлений Андрій Ковальський розповів про сутичку з биком:

–        Я не бачив бика. Визирнув – ніби ніде немає. Я ж не знав, що він поруч зі мною стоїть. Дуже заважав костюм, цей капелюх (голова лева) взагалі не дає змоги щось роздивитись!

Дивіться наступні програми «Битви націй» на каналі ICTV щонеділі о 16:00!

 

27.09.2011 13:08

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ