18.10.2011 16:16
Поділитися

Травма на «Битві націй»: українська спортсменка може завершити кар’єру?

Травма на «Битві націй»: українська спортсменка може завершити кар’єру?

Сьома програма «Битви націй» принесла нашій команді драматичні втрати. Однак навіть це не змогло завадити українцям вийти з усіх випробувань справжніми героями.

У першому конкурсі Ніна Карасевич травмувала руку – так невдало спортсменці допоміг ігровий технік, намагаючись витягти її з басейну. Травма біатлоністки виявилася не складною, однак далі брати участь у змаганнях Ніна вже не змогла.

Ніна Карасевич закінчує конкурс із травмою руки

Вікторія Руденко, срібний призер чемпіонату світу з боксу, зламала стопу під час проходження конкурсу «Голий король» на горезвісних слизьких колах.

Спочатку ніхто не зрозумів, що сталося – Вікторія впала у басейн, і всі сподівалися на продовження конкурсу. Та ледь стримуючи сльози спортсменка покинула ігрову площадку вже на руках французьких асистентів. Українська команда припустила, що боксерці дала про себе знати стара травма коліна. 

– Боже! У Віки реально щось з коліном серйозне. Бідна, вона вся скорчилася і плаче. У неї було травмоване коліно і, по-моєму, тепер нічого доброго з того нема? – відкоментував Кузьма.

Однак, коли приїхала «швидка», виявилось, що у спотсменки зламана стопа.

Продовжуйте стежити за «Битвою націй» та вболівати за Україну щонеділі о 16:00 на каналі ICTV та на сайті bytva.ictv.ua!

18.10.2011 16:16

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ