04.11.2011 13:45
Поділитися

«Битва націй» залишає країну без спортсменів, а ICTV – без ведучих!

«Битва націй» залишає країну без спортсменів, а ICTV – без ведучих!

Нові втрати на змаганнях «Битва націй»: українська біатлоністка пошкодила ногу, а ведучу «Фактів» знудило на знімальному майданчику.

Чим ближче до фіналу – тим запекліша боротьба між командами. Тільки-но наша боксерка Вікторія Руденко, яка на одному із змагань отримала тяжкий перелом, вийшла з лікарні, як її місце на лікарняному ліжку зайняла інша українська спортсменка. Під час одного з конкурсів біатлоністка Ірина Піпкун травмувалася настільки серйозно, що не змогла ходити. До карети «швидкої» дівчину ніс на руках український боксер В`ячеслав Узєлков.

– То з ногою біда. Що ж це таке? – прокоментував Кузьма, коли через ситуацію з українською учасницею режисери зупинили гру. – Вибувають наші люди…

Ведуча «Фактів» на ICTV Інна Шевченко теж не дійшла до кінця змагань – після довгих «польотів» на канатах її вестибулярний апарат не витримав навантажень, тому телезірку знудило і вона ледве стояла на ногах…

Які ще труднощі довелося долати нашій команді? Та, зрештою, чим закінчився черговий день «Битви» для українців? Дивіться 10-ту програму «Битви націй» о 16:00 у неділю на ICTV!

04.11.2011 13:45

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ