06.12.2011 16:35
Поділитися

Усі жахи «Битви націй»

Усі жахи «Битви націй»

Найнебезпечніший конкурс змагань: бики

«Родзинка» ігор попсувала учасникам не лише нерви, але й тіла. Український ресторатор Олег Тищенко втрапив під копита й роги бика, і тільки самопожертва боксера Володимира Вірчиса врятувала життя і здоров’я Олегові. Перепадало й іншим учасникам – бички виявились як на підбір недружніми, намагалися раз у раз завдати саден та ударів українським учасникам. 

Найпідступніший атракціон: бігова доріжка

Збоку пробіжка по біговій доріжці не здається найскладнішим етапом змагань. Але саме цей конкурс учасники з різних країн згадують як підступний і абсолютно непередбачуваний атракціон. Адже у доріжки недитяча швидкість – 20 м/с! Додайте до цього важкі костюми та спорядження і той факт, що організатори час від часу любили збільшити швидкість просто так. 

Трохи простішим був конкурс з обертальним диском, залазити на який мусили гравці. Організатори намагалися розкрутити його так, щоб учасники неодмінно падали. Наприклад, у басейн, який оточував диск. Втім, це не вберегло спортсменів від травм. 

Найважча травма: закритий перелом

У кожній грі знаходилася робота лікарям «швидкої допомоги», які постійно чергували на знімальному майданчику. Але крім незліченних подряпин та забоїв, що супроводжували змагання, були і по-справжньому серйозні травми. Найбільше постраждала українська спортсменка, призерка чемпіонатів з боксу Вікторія Руденко. В одному з конкурсів учасниця зірвалася з обертального диска. Спортсменку зразу ж госпіталізували. Лікарі діагностували перелом стопи. 

Найважчий костюм: 40 кг

Найважче доводилося грати у величезних костюмах ростових ляльок, діляться учасники. Образи «офіціанток», «вагітних», «звірів» і навіть «малюків» досягали розмірів у два людські зрости. Важить таке вбрання від 10 кг. А якщо учасник в ньому потрапляє у воду, то намоклий костюм додає у вазі ще кілька десятків кілограмів. Але костюм «борця сумо» перевершив усі рекорди. Організатори постарались і зробили величезне спорядження загальною вагою 40 кг.

Фото_два

Героїзм змагань: Вірчис проти бика

Що таке справжня боротьба з биком, може розповісти Володимир Вірчис. Відомий український боксер уже в першій програмі ніс до носа зіткнувся з розлюченою твариною. Вірчис кинувся на виручку партнеру з команди Олегові Тищенку, який опинився під копитами бика. Володимир не просто відвертав увагу рогатого, а відтягнув важкого бика за роги. На лихо, бик зламав стегно Володимирові Вірчису, і боксерові довелося покинути проект. 

Скандал змагань: демарш збірної Білорусі

Ми вже писали про те, що китайську збірну ледь не дискваліфікували за серйозне порушення: команда Піднебесної нишком заміняла гравців під час конкурсу, розраховуючи на те, що суддям складно буде розібратись у зовнішньому вигляді учасників. Цей конфлікт був подоланий, але надалі збірна Китаю вже сама погрожувала покинути шоу на знак протесту: тренерів команди обурило, що російська учасниця в азарті зіштовхнула китаянку в воду. А на зйомках фіналу скандал вийшов з білорусами. 

В одному з конкурсів за їхньої участі секундомір увімкнувся пізніше, ніж треба. У підсумку результат у Білорусі вийшов кращим, ніж було насправді. Коли справедливість перемогла і білорусам приплюсували кілька секунд, втрачених секундоміром на старті, вони стали обурюватись і заявили, що покидають проект. Зрештою білоруси передумали і в цілому не помилились, ставши одними з переможців «Битви націй» цього року. 

ЦИФРИ

1400 людей билися за перемогу в цьому сезоні. На трибунах їх підтримували понад 3600 уболівальників. 

Понад 60 серйозних травм зазнали гравці всіх команд. 

50 спеціально навчених бойових корів (в шоу їх за традицією називають биками) виходили на арену. До речі, у фінальній грі команди самі вибирали собі тварин – шляхом жеребкування. Найлютіший звір під номером 41 дістався Білорусі.

Фото_три

06.12.2011 16:35

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ